Tervenduskanaldus – Oma väe vastuvõtmine

22.00 

Sessiooni kestus 18 min (mp3)

Lae alla kuni kolme nutisedamesse ja kuula kohe.

Loe lähemalt allpool!

PS! Kui vajad arvet ettevõttele, siis soorita ost ja kirjuta oma soovist meie Arve-Ingel Bretile aadressil bret@marlenannabel.ee!

Kirja sisusse lisa:
– toote kood medväe/22
– makse teostaja nimi
– makse teostamise kuupäev
– ettevõte nimi ja rekvisiidid, millele arve koostada

Bret saadab Sulle arve järgmise kuu alguses!

 

Category: Tags: ,

Description

See tervendav kanaldussessioon kutsub Sind ärkama ja märkama kui palju rohkem võimalusi on Sulle Sinu teel avatud, kui oled valmis ennast tõeliselt vastu võtma just sellisena nagu Sa tõeliselt oled – nii oma valguses kui varjus – sest meist igaühes on need mõlemad pooled olemas.

Kui oled tundnud ärevust, rahutust või rahulolematust isegi teadmata mille pärast, siis tea, et kõrgemad jõud kutsuvad Sind üles ärkama ja astuma oma väesse, et teha just seda, mida oled tulnud siia maailma tooma ja looma. Ja tea, et oma väesse astuda tähendab just seda et laseksid lahti kõigest sellest, mis Sind enam ei teeni, kõigest sellest, mis pole Sina, sest just siis kui oled saanud vabaks kõigest, mis pole Sina, saab Sinu tõeline olemus välja paista ning sel hetkel pole Sul enam lihtsalt pääsu, mitte elada oma väes.

Lase sellel kanaldussessioonil ennast tervendada ja juhatada lähemale Sinu tõelisele olemusele, väele, kergusele ja armastusele.

You may also like…