Meditatsioonid ehk Vibratsiooni Häälestajad

See kanaldus viib Sind tegelikult lausa kahele teekonnale. Kõigepealt puhastama ja korrastama oma energiavälja ning seejärel aktiveerima oma isiklikke hinge kingitusi selles elus.

“Energiaväljade puhastus & Hinge kingituste aktiveerimine” on täidetud sõnumitega, mis programmeerivad Sinu alateadvust olema veelgi täiuslikum ja autentsem Sina selles kehastuses – Sina 2.0.

 

See on midagi võimast!

See võib ära muuta… kõigest Sinu elu.

“Julgus olla Looja” vibratsiooni häälestaja viib Sind sageduste vahelisele rännakule. Võid kogeda, kuidas astud liftile, mis selle rännaku jooksul muudkui tõuseb kõrgemale ja viib Sind tantsides otse Paradiisi lainele. Paradiisi, mis on kogu aeg olemas ja kättesaadav siinsamas.

 

Kui Sinu sees on vahepeal keegi, kes tõmbab Sind alla. Kui Sinu sees on peidus see pisike paharet, see kriitiline hääl, kes teeb Sulle vahepeal peapesu ja teeb Sinu elu keeruliseks, siis see energeetiline vibratsiooni häälestaja, see aktiivne alateadvuse ümberkirjutaja ja leebe meditatsioon kõik läbisegi – “Sisemise kriitiiku lahustamine” – on täpselt Sulle mõeldud.

Marlen Annabeli juhendatud meditatsioon “Enesearmastuse teekond” on mõeldud Sulle selleks, et Sa leiaksid uusi viise ennast hoida, vastu võtta, hellitada, kaitsta, armastada ja kõrgemale tõusta kogu oma olemuses planeedil Maa. Jagan siin Sinuga kõike seda, mis enesearmastus on, et sa leiaksid uusi viise, neid väikseid nippe ja trikke ja hakkaksid neid oma igapäevaelus märkama.

Marlen Annabeli juhendatud meditatsioon “Portaal tagasi koju” sobib eriti mõnusaks ja pehmeks päeva alguseks ja leebe ärkamise kaaslaseks, et Sind häälestada ees ootavaks päevaks. Meditatsioon aitab luua ühendust Sinu enda sisemise juhatusega ning tulla tagasi hetke. See meditatsioon aitab avada Sinu sees asuva salajase portaali tagasi koju.