Teadliku elu koolitaja, tervendaja ja Marlen Annabel TV videoblogi looja ja autor.

Tere! Minu nimi on Marlen Annabel Kubri ja ma olen teadliku elu loomise koolitaja, videoblogi Marlen Annabel TV looja ning coach. Ma aitan inimesel jõuda oma isikliku väe ja loomisjõuni ning õpetan lihtsate ja hästi praktiliste sammudega, kuidas Sina saad ise oma elu muuta ja järgmise taseme peale viia üks kõik millises valdkonnas.

Kes on Marlen Annabel ja miks ta õpetab teadlikku loomist?

Olen ise teadliku loomise teel olnud aastast 2006. Tol aastal jõudsid minu ellu esimesed vihjed, et maailmas võib olla rohkem peidus kui see, mida me silmaga näeme ja just läbitud sügav kriis oli teinud hea pinnase, et olla uuele mõtteviisile avatud. Juhtus aga nii, et teadlik loomine võttis tuurid üles ja tulemused olid ülihead. Vaid kahe aastaga olin suutnud oma elus ümber teha kõik valdkonnad, mida oma unistuste elus ette kujutasin. Murtud südamest jõudsin armastava ja toetava suhteni. Pisikesest korterist Pelgulinnas jõudsin Pangodi metsade vahele maamajja ning õnnetust ja stressis naisest oli saamas esmakordselt ema. Minu lugu on pikem ja sellel on palju samme, mida ma läbinud olen aga annan Sulle veidi aimu, kuidas minu elu nüüd välja näeb. Kasvamine ja areng jätkub ikka veel igal sammul ja ma usun, et jätkub seni, kuni ma olen elus ja Maa peal aga … Mul on juba aastaid väga tore elu.

Meie kooselu abikaasa Kaido Kubriga on kestnud juba mõnusad 11 aastat ja läheb iga aastaga aina tugevamaks. Teadlik suhe on üks minu elu suurimaid saavutusi ja olen selle eest lõputult tänulik.

Meie peres kasvab kolm väga toredat last. Ruben, Tristen ja Mia. Poisid tulid üksteise järel, Ruben on 10 ja Tristen saab talvel 8 ja siis võtsime 5 aastat hoogu, et manifesteerida tüdrukut. Õnnestus! Mia sai aprillis 2 aastaseks ja on meie pere tõeline pesamuna ja nunnupall 🙂

Meie töö on meie hobi. Meie kodud muutunud läbi aja vastavalt sellele, mida kogeda soovime. Meie rahulolu ja rõõm elust on igapäevane kaaslane, sest raskustest läbi tulles oleme õppinud juhtima nii iseennast kui oma elu.  Just selle pärast tajun ja tunnen, et olen õige inimene sellel teemal rääkima. Sest ma olen ehe praktik. Kõik, mida ma jagan, olen ise omal nahal läbi teinud ja niisama teooriast rääkimas Sa mind ei kuule 🙂

Kuna minu teadliku elu loomise praktikas on olnud palju erinevaid koolitusi ja tehnikaid siis toon siia välja mõned olulisemad, mis vajaksid märkimist:
2006 – 2007 – St Peterburgi Biosensoorse Psühholoogia Instituut ” Biosensroorne Psühholoogia”.
2009 – Bob Proctor “Life Succsess Consultant” litsents ja treening.
2009 – T. Harv Eker “Train the trainer” California.
2009 – T. Harv Eker “Making the stage” Tai.
2010 – T. Harv Eker “Millionaire mind” London.
2010 – Guerilla Business school, London.
2010 – “Master your mind” London.
2011 – Jonathan Budd ” Unstoppable Enterpeneur” California.
2012 – Global information Network Cruise, Florida.
2012 – Global information Network, Las Vegas.
2012 – Global information Network, Nashville.
2012 – Global information Network, Florida.
2013 – Tantra Soulmate Santoshi ja Niteniga, Viljandimaa.
2014 – Tantra koolitus Naistele, Saritaga, Tallinn.
2015 – Tantra koolitus Naistele, Saritaga, Tallinn.
2015 – Investeerimiskoolitus Naistele, Tallinn.
2017 – Dain Heer “Choice of possibilities” Stockholm .
2017 – Wealth Forum Women, Tallinn.
2018 – Anthony Robbins ” Unleash the power within” London.
2018 – Eric Edmeades “Business Freedon Experience”, Stockholm.
2018 – Eric Edmeades “Speaking Academy” Calgary, Canada.
2018 – Mindvalley University Tallinn.
2019 – Anthony Robbins ” Unleash the power within” London.

Armastusega Sinu,
Marlen Annabel Kubri