Meditatsiooni Paradiis Marlen Annabeliga

Meditatsiooni Paradiis toob Sinuni iga kuu ühe uue kanaldatud Marlen Annabeli meditatsiooni ehk 5D vibratsiooni aktiveerija – otse Sinu arvutisse, tahvlisse või telefoni ja seda kõike kordades soodsama hinnaga, kui ühe kaupa ostes.
 
Igal kuul jõuab Sinuni üks uus kanaldatud meditatsioon, mida saad valida kuulata selle avaldamise hetkest üks kõik kui palju. Ligipääsu ostes ootavad Sind ees ka juba eelmiste kuude meditatsioonid! 
 
Valides täna Meditatsiooni Paradiisi, pääsed ligi juba kahele imelisele teekonnale Sinusse endasse + igal järgneval kuul lisandub 1 uus meditatsioon, mis end iga kuu ise Sinuni tooma hakkab! Täpselt senikaua kuni ise seda valid!
 
PS! Liitudes juuni kuus on Sul võimalus ligi saada sellele Paradiisile super soodsa hinnaga! Vaid 13,20 eurot kuus! Pakkumine kehtib kuni juuni kuu lõpuni või kuni kohti jätkub! Kasuta võimalust! 
 
Meditatsiooni Paradiis ootab Sind, Kallis!
 

Esimene kuu TASUTA prooviperiood!

Liitudes Marlen Annabeli Meditatisooni Paradiisiga, on käesolev kuu Sulle tasuta tutvumiseks, proovimiseks ja lõputuks meditatsioonide kuulamiseks. Kogu olemasolev materjal on Sulle koheselt kuni kuu lõpuni täiesti tasuta kättesaadav. Esimene makse läheb läheb Sinu kontolt maha alles järgmise kuu 1. päeval.

Iga kuu 1 uus vibratsiooni aktiveerija!

Liitudes Meditatsiooni Paradiisiga, saad iga kuu alguses ligipääsu 1-le uuele Marlen Annabeli kanaldatud 5D-aktiveerijale. Alles jääb ka ligipääs kõikidele eelnevate kuude aktiveerijatele.

Oma äpp - Patreon.com!

Marlen Annabeli Meditatsiooni Paradiis on Sulle kätte saadav läbi Patreon.com keskkonna. Patreoni saab kasutada nii arvutis, tahvlis kui telefonis. Telefoni ja tahvli jaoks on olemas ka täiesti eraldi Patreoni äpp, mis teeb kasutamise veelgi mugavamaks. Kõikide 5D-aktiveerijate audiofailid on kuulatavad ja soovi korral ka alla laetavad otse Patreoni veebilehelt või äpist.

Liitudes juunis ainult 13,20€/kuus!

Ühe Marlen Annebli 5D vibratsiooni aktiveerija tavahind on hetkel 33€. Liitudes Meditatsiooni Paradiisiga, on Sul võimalus saada endale vibratsiooni aktiveerijad alates ülihea soodushinnaga 13,20€/kuus. See magus jääb Sulle kui juunis liitujale kehtivaks ka edaspidi!

Meditatsiooni Paradiisiga liitudes on kõik Marlen Annabeli meditatsioonid kättesaadavad kõige parema hinnaga! 

Praegu liitudes 2 tasuta meditatsiooni!

Liitudes Meditatsiooni Paradiisiga praegu, juuni kuus, on Sind ees ootamas juba 2 meditatsiooni – mõlema tavahind on 33 eurot, väärtus kokku 66 eurot – täiesti TASUTA Sulle:

  • Sind ootab ees mai kuu meditatsioon “Portaal tagasi koju”
  • ja kohene ligipääs ka juuni kuu tutikale meditatsioonile “Enesearmastuse teekond”.