Marlen Annabel Mei "Meditatsiooni Paradiis"

Meditatsiooni Paradiis toob Sinuni iga kuu ühe uue kanaldatud Marlen Annabel Mei meditatsiooni / 5D-aktiveerija / vibratsiooni häälestaja / alateadvuse ümberkirjutaja – otse Sinu arvutisse, tahvlisse või telefoni ja seda kõike kordades soodsama hinnaga, kui ühe kaupa ostes.
 
Igal kuul jõuab Sinuni üks uus kanaldatud meditatsioon, mida saad valida kuulata selle avaldamise hetkest üks kõik kui palju. Ligipääsu ostes ootavad Sind ees ka juba eelmiste kuude meditatsioonid! 
 
Valides täna Meditatsiooni Paradiisi, pääsed ligi juba seitsmele imelisele teekonnale Sinusse endasse + igal järgneval kuul lisandub 1 uus meditatsioon, mis end iga kuu ise Sinuni tooma hakkab! Täpselt senikaua kuni ise seda valid!
 
PS! Liitudes praegu on Sul võimalus ligi saada sellele Paradiisile mõnusalt soodsa hinnaga! Vaid 18 eurot kuus! Pakkumine kehtib kuni kuni kohti jätkub! Kasuta võimalust! 
 
Meditatsiooni Paradiis ootab Sind, Kallis!
 

Esimene kuu TASUTA prooviperiood!

Liitudes Marlen Annabel Mei Meditatisooni Paradiisiga, on käesolev kuu Sulle tasuta tutvumiseks, proovimiseks ja lõputuks meditatsioonide kuulamiseks. Kogu olemasolev materjal on Sulle koheselt kuni kuu lõpuni täiesti tasuta kättesaadav. Esimene makse läheb läheb Sinu kontolt maha alles järgmise kuu 1. päeval.

Iga kuu 1 uus vibratsiooni aktiveerija!

Liitudes Meditatsiooni Paradiisiga, saad iga kuu ligipääsu 1-le uuele Marlen Annabel Mei kanaldatud meditatsioonile ehk 5D-aktiveerijale ehk vibratsiooni häälestajale ehk alateadvuse ümberkirjutajale. Alles jääb ka ligipääs kõikidele eelnevate kuude vibratsiooni häälestajatele.

Oma äpp - Patreon.com!

Marlen Annabel Mei Meditatsiooni Paradiis on Sulle kätte saadav läbi Patreon.com keskkonna. Patreoni saab kasutada nii arvutis, tahvlis kui telefonis. Telefoni ja tahvli jaoks on olemas ka täiesti eraldi Patreoni äpp, mis teeb kasutamise veelgi mugavamaks. Kõikide 5D-aktiveerijate audiofailid on kuulatavad ja soovi korral ka alla laetavad otse Patreoni veebilehelt või äpist.

Liitudes praegu ainult 18€/kuus!

Ühe Marlen Annabel Mei 5D vibratsiooni aktiveerija tavahind on hetkel 33€. Liitudes Meditatsiooni Paradiisiga, on Sul võimalus saada endale vibratsiooni aktiveerijad praegu mõnusalt soodsa hinnaga 18€/kuus. Selle magusa hinnaga liitudes, jääb see Sulle kehtivaks ka edaspidi!

Meditatsiooni Paradiisi kaudu on Marlen Annabel Mei meditatsioonid Sulle kättesaadavad kõige parema hinnaga! 

Praegu liitudes 7 tasuta häälestajat!

Liitudes Meditatsiooni Paradiisiga praegu, on Sulle koheselt kättesaadavad juba seitse vibratsiooni häälestajat – ühe häälestaja tavahind on 33 eurot, kõigi seitsme häälestaja väärtus kokku 231 eurot – täiesti TASUTA Sulle!

Sind ootavad ees…

  • “Portaal tagasi koju”, 
  • “Enesearmastuse teekond”,
  • “Sisemise kriitiku lahustamine”,
  • “Julgus olla Looja”,
  • “Energiaväljade puhastus & Hinge kingituste aktiveerimine”,
  • “Allika usaldus”
  • ja uhiuus vägev kanaldus “Külluslik Vastuvõtmine”.