Kutsume Sind kogema midagi erakordset

Saa osa iga kuu veebis toimuvast naisteringist, kus saab kogeda tervendust, hoitust, armastust. Ruumi imeliste Naistega!

Mis on Naistering?

See on koht, kus saame Naistena kokku tulla ühisesse õdede ringi. 
Nii nagu vanal ajal Naised said kokku, istusid ümber kodukolde või lõkke, rääkisid lugusi, toetasid teineteist ja olid olemas. Vahel piisaski vaid sellest, kui ühes ringis kokku saada, ilma kõnelemata, istudes vaid külg külje kõrval teineteise armastavas südameruumis.

Täna saame kokku üle eetri (zoomi keskkonnas), luues samasugust sügavat ühenduse, armastuse, hoituse ja jagamise ruumi. Ületame kõiki riigi ja kontinentide piire. Tuleme kokku kõigist Eestimaa paigust ja maailma otstest, kus iganes Sa ka asud. Kas oled elama asunud või töölähetusel või reisil või ootamatutes seiklustes teiselpool piiri või väikese lapsega kodus või oma kehaga voodisse või tuppa naelutatult või Sul pole autot, ilm on paha ja üldse välja minna ei taha 😀 
Meie kohtume iga ilmaga, igas ajavööndis, iga riigiga, iga Naisega, kes valib tulla just sellisena nagu ta on, just sellest kohast kus ta asub.

 

Tutvu Naistering.ee tegemistega siin ning pane end kirja juba järgmisesse Naisteringi:

www.naistering.ee