Teadliku Elu Stardikursus

Teadliku Elu Stardikursus on 6-nädalane intensiivkursus selleks, et õppida oma elu teadlikumalt looma. Kursus kestab 1. oktoober 2018 – 11. november 2018 ja toimub interneti vahendusel. Kursus sisaldab endas nii õppematerjale kui ka aktiivset toetusgruppi, kes aitavad Sul õpitud materjali ellu rakendada!

Teadliku Elu Stardikursus on Sinule, kui Sa … 

 • Oled Sa selle teekonna alguses. Sa ei tea veel, kuidas ennast juhtida või oma elu muuta aga sa mõistad, et vanaviisi enam jätkata ei saa. Paljud olukorrad tahavad muutust ja Sa januned oskuste ja abi järele, mis õpetaks Sulle, kuidas oma elu nendest piirangutest vabastada.
 • Oled juba teel aga teha on veel küll ja küll. Sa juba veidikene tead, aga kipud tagasi vajuma ja üksi on raske rajal püsida. Väikesed õnnestumised täidavad Sind rõõmuga aga Sa oled valmis suuremaks muutuseks. On aeg end tõeliselt vastu võtta ja vana elu täielikult selja taha jätta, sest Sa väärid paremat ja Sa tead seda.
 • Ja võimalik, et Sul õnnestub kõik juba täiega hästi ja oled võimsa loomise voos. Oled osav, Sulle meeldib. Sa tead kuidas ennast toetada ja luua. Sinu täis potentsiaali rakendamiseni on aga veel ruumi ja nüüd käib masinavärgi lihvimine. Naudid detaile, mis täiendavad Sinu loomise oskuseid ja mõistad, et iga uus kild võib Sinu loomisjõu taaskord mitmekordistada.

 

Mida Sa Teadliku Elu Stardikursuse 6-nädalasest intensiivkursust saad?

Selle kursuse väärtus peitub grupi koos tegutsemise jõus ja selles energias, mida me koos käima tõmbame. Me õpime uusi oskuseid ja igaüks saab olla toeks kellelegi teisele või saada omakorda teiselt grupikaaslaselt tuge. Õpid võtma oma elu eest vastutust täiesti uuel tasemel ja vabastad ennast meile õpetatud piirangutest, et astuda lähemale oma tõelise potentsiaali avaldumisele.

Teemad, mida Teadliku Elu Stardikursus 6-nädala sees käsitletakse on:

 1. Mõtted loovad maailma
 2. Mineviku tervendamine
 3. Praktiline enesearmastus
 4. Alateadvuse muutmine
 5. Teadlik loomine ja unistused
 6. Boonus: Kuidas luua raha?
 • Mõtted loovad maailma aitab Sul mõista, kuidas Sa saad välist maailma sõna otseses mõttes muuta, muutes midagi iseenda sees. See annab Sulle kindluse, et Sinuga on alati kõik hästi, sest Sa saad alati luua midagi uut. Välise maailma sündmused ei hirmuta ega puuduta Sind enam ja Sinu varasem looming läheb muutusesse.
 • Mineviku tervendamine aitab Sul vabastada, lahti lasta ja andestada minevikus juhtunud sündmused, mis ikka veel suunavad Sinu elu. Muutes oma tajusid õpid nägema asju teisest valgusest ja minevikku sõna otseses mõttes ümber kirjutama. See annab Sulle vabaduse ja vabastab Sind mineviku koormast.
 • Praktiline enesearmastus on samm sammuline teejuht iseenda eest hoolitsemise maailma. See aitab Sul vabaneda sisse juurdunud enesekriitikast, see peatada ja samm sammult ümber teha. Enesearmastus on vundament, millel seisavad Sinu unistused.
 • Alateadvuse muutmine õpetab Sind ennast tunda. Mõistad, kuidas Sa toimid ja mida iseenda muutmiseks teha saad. Sinu harjumuste ja alateadvuse võim Sinu üle väheneb ja uued oskused annavad Sulle teadmise, et kõike saab muuta.
 • Teadlik loomine ja unistused on osa, kus teeme läbi praktilised sammud ja õpime oma unistusi reaalsusesse tooma. See osa aitab äratada ellu usu, et uuel tasemel loomine on võimalik ja tehtav ka Sinu jaoks ning anname sellele ühise grupina erilise toetusega koos hoo sisse.
 • Boonus: Kuidas luua raha? Raha loomise osas räägime sammudest, mida läbida, et oma raha paradigmasid ja piiranguid teadvustada ja muuta. Õpime valima õiget summat, mida luua ja omandame uued teadmised, kuidas uues majanduses täiega rokkida.

Kus kursus toimub?

Intensiivkursus toimub interneti vahendusel. Õppevideod ja harjutused jõuavad Sinuni läbi e-maili ning lisaks on grupil oma Facebooki privaatne õppegrupp, kus saab küsida küsimusi ja jagada läbitud edusamme.

Kuidas kursus toimub?

 • Iganädalane õppevideo Marlen Annabel Kubri poolt
 • Iganädalased praktilised harjutused
 • Aktiivne toetusgrupp Facebookis, kus toimub kogemuste jagamine
 • Lisaks toimuvad küsimused-vastused sessioonid Marlen Annabel Kubriga

Aeg?

Teadliku Elu Stardikursus kestab 1. oktoober 2018 – 11. november 2018

Oled valmis kohtuma oma uue eluga!?
Oled õiges kohas ja me juba nii väga ootame Sinuga kohtumist!

PS! Teadliku Elu Stardukursus on tänaseks juba startinud. Kui Sul on kursuse kohta küsimusi, kirjuta meile marlenannabel@eludisainer.com või Facebookis Marlen Annabel TV lehel sõnumitesse!

Armastusega Sinu,
Marlen Annabel Kubri ja TIIM