Vibratsiooni häälestaja "Energeetiline puhastus & Hinge kingituste aktiveerimine"

Septembri Energeetiline Vibratsiooni Häälestaja / Alateadvuse Ümberkirjutaja / Meditatsioon / Sageduse Tõstja on Sinu ees:  “Energiaväljade puhastus & Hinge kingituste aktiveerimine”!

See kanaldus viib Sind tegelikult lausa kahele teekonnale. Kõigepealt puhastama ja korrastama oma energiavälja ning seejärel aktiveerima oma isiklikke hinge kingitusi selles elus.

See kanaldus on täidetud sõnumitega, mis programmeerivad Sinu alateadvust olema veelgi täiuslikum ja autentsem Sina selles kehastuses.

Kes Sa oled, kui Sa ei ole inimene? 

Kes Sa oled, kui Sa lülitad ennast oma füüsilise keha ja reaalsuse tajudest ümber oma energiakeha tajumisele? Kas Sa oled selleks valmis?

Suur osa meie valudest, meie ahastusest ja paigast ära olekust on seotud sellega, et meie energiaväljades on võõrad allikad, võõrad energiad. Vali see ära puhastada. Juba täna. Ja nii vähemalt järgmised 21 päeva ja sealt edasi millal iganes Sa tunned, et seda taaskord vaja on. Oma energiaväljade puhtana hoidmise, energeetilise hügieeni oskuste omandamine, saab olema Sinu superjõud 2021 aasta viimases kvartalis ja ehitab silda 2022 aasta energiatele. 

Sel hetkel, kui Sa muudad oma dimensioone. Kui Sinust saab taas Valgusolend inimolendi asemel, hakkad ligi pääsema enneolematutele võimetele ja energiatele. Sinu Hinge kingitused aktiveeruvad ja Sinust saab sõna otseses mõttes Inimene 2.0.

Kas oled valmis?

Mina olen.

“Energiaväljade puhastus & Hinge kingituste aktiveerimine” on saadaval mp3-faili formaadis ning saad seda kuulata online’is või laadida alla oma seadmesse.

Võid seda audiot kuulata just nii palju kordi ja nii nagu Sinule mõnus on, aga soovitan Sul vähemalt korra või paar selle jaoks päriselt maha istuda. Sellegipoolest võid kuulata seda ka liikumise või koduste tegevuste taustaks, pikutades või magades. Igal juhul jõuavad õiged sõnumid Sinu alateadvusesse kohale.

Saad selle meditatsiooni endale soetada Fienta keskkonna kaudu ja kasutades koodi ‘marlenannabel’, saad eriti hea hinna – ainult 22.- (tavahind on 33.-)!