Vibratsiooni häälestajate kombokolmik ehk superpakkumine alustajale!

See superpakkumine võimaldab Sul endale saada koheselt Marlen Annabel Mei 3 võimast vibratsiooni häälestajat superhea tutvumishinnaga!

Vibratsiooni Häälestaja on Alateadvuse Ümberkirjutaja, Meditatsioon ja Sageduse Tõstja kõik üheskoos.
Võid seda kuulata hommikul, lõunal või õhtul.
Võid selle jaoks võtta eraldi aja, rahulikult maha istuda ja mediteerida.
Võid seda kuulata teiste tegevuste taustaks – jalutades, koduseid toimetusi tehes, pikutades, autoroolis või lausa magades.
Igal juhul jõuavad õiged sõnumid Sinu alateadvusesse kohale.
Võid seda audiot kuulata just nii palju kordi ja nii nagu Sinule mõnus on, aga kutsun Sind kaasa 21 päeva/korra kuulamise teekonnale, et kinnitada oma alateadvusesse täiesti uus mõtteviis.

Kombokolmik sisaldab:
– “Allika usaldus”
– “Julgus olla Looja”
– “Enesearmastuse teekond”

Kombokolmiku saad endale soetada Fienta keskkonna kaudu. Peale ostu sooritamist saad ligipääsu meditatsioonide mp3-failidele – saad neid kuulata online’is või laadida alla oma seadmesse.

"Allika usaldus"

See kanaldus aitab Sul kukkuda õrnusesse, haavatavusse, täielikku hoitusesse, usaldusse, ilusse ja olemisse.

See aitab Sul langetada müürid ja avada oma süda.
See aitab Sul tõusta sageduses kõrgemale ja lennata kergena uuele armastuse tasandile.

Wow. Wow… wow… wow… Mõni kanal lihtsalt puudutab sügavamalt kui mõni teine! Ja ohsa millisesse protsessi selle Loomingu Teieni toomine mind lükanud on! Huhh. Aga teate mis!? Ma ei anna alla – seega – siin see on! 😀 Meie uus Kaunitar – Allika Usaldus!

Ta on jälle natukene… teistmoodi…
Ja viib mind kuidagi eriti õrna kohta…
Aga… ta… ma tean, et ta on Sinu kätes hoitud.
Aitäh Sulle Kallis, et saame seda teed siin Sinuga koos käia!

"Julgus olla Looja"

See on midagi võimast!

See võib ära muuta… kõigest Sinu elu.

“Julgus olla Looja” vibratsiooni häälestaja viib Sind sageduste vahelisele rännakule. Võid kogeda, kuidas astud liftile, mis selle rännaku jooksul muudkui tõuseb kõrgemale ja viib Sind otse Paradiisi lainele. Paradiisi, mis on kogu aeg olemas ja kättesaadav siinsamas.

Võid kogeda, kuidas see meditatsioon läheb Sulle pihta ja toob Sinust välja erinevaid kohti, mis veel vajavad pisikest ümberhäälestust, et saaksid olla veelgi täiuslikum Looja.
Võid kogeda, kuidas see meditatsioon on meeldetuletus kõigest sellest, mis Sa juba oled.
Võid kogeda, kuidas see meditatsioon aitab Sul võimendada ja vastu võtta oma isiklikku Looja väge.
Võid kogeda, kuidas see meditatsioon aktiveerib Sinu päikesepõimiku ja südame.

"Enesearmastuse teekond"

See vibratsiooni häälestaja on mõeldud Sulle selleks, et Sa leiaksid uusi viise ennast hoida, vastu võtta, hellitada, kaitsta, armastada ja kõrgemale tõusta kogu oma olemuses planeedil Maa. Jagan siin Sinuga kõike seda, mis enesearmastus on, et sa leiaksid uusi viise, neid väikseid nippe ja trikke ja hakkaksid neid oma igapäevaelus märkama.

Kuulaja kogemus:

“Ma olen pisarateni puudutatud, kallis Marlen Annabel Kubri . See on lihtsalt nii võimas. Milline vabanemine, kergendus, tervenemine, armastus, ühendus…
Kuulasin oma pisikest inglikest kaisus hoides ühel küljel lesides seda meditatsiooni ja ühel hetkel reaalselt tundsin kuidas keegi justkui hoiaks mind, toetaks mind selja tagant.
Ma olen hetkel sellises vana minna laskmise protsessis ja täpselt see oli see mida ma praegu vajan. Ma taastan ühendust. Ma vajasin just seda julgustust ja meeldetuletust, et ma olen väärt ainult parimat ja ainult parimat. Ja selle eest vastutan ainult mina.
Ma tõstan oma standardeid. Ma tõmban piirid. Ma usaldan. Ma voolan. Ma armastan ennast.
Ma olen tänulik, südamest tänulik selle hoituse eest. Aitäh, armastan sind kallis”