Vibratsiooni häälestaja "Külluslik Vastuvõtmine"

 

Olen taaskord Sinu juures, täitmas ruumi uute sõnumitega, armastusega, hoitusega ja vastuvõtmisega. Kutsun Sind kaasa avarduma! Kutsun Sind kaasa olema valmis enamaks! 

Kuula ja kuula uuesti. Kuula toas, kuula õues, kuula autos, kuula kõrvaklappides, kuula taustaks, kuula kasvõi magades … ja laiene, avardu, kasva … juurdu veel sügavamalt maasse, et Sinu vastuvõtuvõime saaks tõeliselt laieneda. 

Võidab see, kes võtab kõige rohkem vastu. 

Võidab see, kes võtab kõige rohkem vastu head. …kes võtab vastu küllust, …kes võtab vastu hoitust, …kes võtab vastu armastust, …kes võtab vastu naudinguid ja puudutusi … ja kes usub, et ta on seda täiega väärt.

Me elame külluse planeedil, imelises keskkonnas, kus kõik meie soovid võtavad vormi. Me ei pruugi seda mõista, kuidas see toimib, ja enamik ei mõistagi, aga Sa saad absoluutselt kõik, mida iganes oled kunagi soovinud, mida iganes oled kunagi vajanud. Kui sa oled valmis seda vastu võtma.

Vastuvõtmine on ülimalt oluline osa loomise valemist. Pingutamisest üksi ei piisa. Sa võid rassida, aga kui Sinu sõelal on põhjad all, voolab loodu lihtsalt käest ära.

Vastuvõtmine võib tunduda esmapilgul pinnapealne kerge kontseptsioon. “Okei, võtan vastu, muidugi võtan vastu, miks ma ei peaks tahtma võtta vastu.” Aga tõde on see, et me ei saa võtta vastu rohkem kui see, mida me usume, et me väärt oleme. Me ei saa võtta vastu rohkem kui see, milleks me valmis oleme. Ja me ei saa võtta vastu rohkem kui see, mis on kooskõlas meie alateadvuse uskumuste, programmeeringute ja piiridega…

Kutsun Sind kaasa neid piire laiendama…

“Külluslik Vastuvõtmine” meditatsiooni saad endale soetada Fienta keskkonna kaudu ja kasutades koodi ‘marlenannabel’, saad eriti hea hinna – ainult 22.- (tavahind on 33.-)!