Juhendatud meditatsioon "Sisemise kriitiku lahustamine"

Marlen Annabeli uus Energeetiline Vibratsiooni Häälestaja / Meditatsioon / Sageduse Tõstja on siin – “Sisemise kriitiku lahustamine”.

See on teistmoodi. See on midagi, mis ei ole selline, nagu olid eelmised Häälestajad. Ja ma usaldan. Usaldan, et see jõuab Sinuni just õigel ajal. Ma kutsun Sind kaasa kuulama seda 21 korda  – kasvõi järjest. Aga – see võib mõjuda paremini, kui Sa kasutad seda TÄPSELT siis, kui Sul seda vaja on! Kuula see ära ja lase sel mõjuda. Ja Sa tead täpselt siit edasi, millal see mängima panna. Selles on väge, mida Sa kohe ei pruugi tajuda. Ja see kutsub Sind ületama piire, kust Sa seni ei ole üle läinud. Sinu Sisemisel Kriitikul ei ole pääsu. Sa avastad endas uue väe, mis aitab Sul elus järgmisele tasemele liikuda.

See meditatsioon sai loodud, sest mina ise vajasin seda. Usaldan. Jõudku see Sinuni täpselt õigest vibratsioonist ja koostöös Sinu Kõrgema Minaga.

Kui Sinu sees on vahepeal keegi, kes tõmbab Sind alla. Kui Sinu sees on peidus see pisike paharet, see kriitiline hääl, kes teeb Sulle vahepeal peapesu ja teeb Sinu elu keeruliseks, siis see energeetiline vibratsiooni häälestaja, see aktiivne alateadvuse ümberkirjutaja ja leebe meditatsioon kõik läbisegi on täpselt Sulle mõeldud.

“Sisemise kriitiku lahustamine” on Sulle kättesaadav mp3-faili formaadis – saad seda kuulata online’is või laadida alla oma seadmesse.

Saad selle meditatsiooni endale soetada Fienta keskkonna kaudu ja kasutades koodi ‘marlenannabel’, saad eriti hea hinna – ainult 22.- (tavahind on 33.-)! 

Võid seda audiot kuulata just siis ja nii palju kordi kui Sinule mõnus on.