Vibratsiooni häälestaja "Sisemise Paradiisi tervendaja"

Kutsun Sind kehastuma Allikaks – igal tasandil! 

Sina…

…mida valid Sina!? 

…kes oled Sina!? 

…kuidas valid ise iseennast kogeda just Täna ja kas oled valmis tervemiseks, et võtta täiesti Uus Vorm – igal tasandil!?

Me oleme energeetilised olendid inimkehastuses, võtmas vormi ikka ja jälle, iga päev. Ja Sul on täielik õigus ja vabadus ise valida seda vormi ja Sul on täielik õigus ja vabadus kehastuda ümber täpselt selleks, kes Sina tahad olla Täna.

Kas julged valida täna kogeda ennast naudinguna? 

Kas julged valida täna kogeda, et ma oled õnnelik, sõltumata välistest tingimustest? 

Kas oled valmis kogema, et Sul on selle reaalsusega väga hästi? Ja et see reaalsus võtab just selle vormi, millele Sina valid tähelepanu anda – ka füüsilisel tasandil?

See meditatsioon loob tervenemist kõikidel tasanditel kuni raku tasandini välja.

See meditatsioon loob tasakaalu Sinu sisemise mees- ja naisenergia vahel, läbi mille tekib terviklikkus ning aktiveerub uuel tasemel Sinu sisemine Paradiis – nii emotsionaalselt, vaimselt kui ka füüsiliselt.

Sul on valida kahe erineva versiooni vahel sellest imelisest tervendajast. Üks on meditatiivne (sobib rahulikeks hetkedeks, meditatiivseteks seisunditeks ning õhtul uinudes kuulata). Teine on muusikaline ning seal saadab Sind chillstep. Seda võid kuulata millal iganes ja ma olen täiesti kindel, et sellest saab Sinu uus lemmik kaaslane!

Igal juhul kutsun Sind kaasa 21 korra kuulamise teekonnale ning kui soovid seda meditatsiooni edasi kinkida, siis kasuta fientas koodi “marlenannabel” ning Sind ootab mõnus Marlen Annabeli fännihind. 

Aitäh, et oled Sina, Kallis!

Aitäh, et teed seda tööd iseendaga.

Tere tulemast Paradiisi!