Turbiin+ on teadliku elu loomise põhimõtetel tegutsev väegrupp, mis algselt oli ainult Naistelt Naistele, kuid täna juba avatud ka Meestele.

Turbiin+ on pidevas loomises, kasvamise ja muutumises olev grupp ja keskkond, kus iga Naine ja täna ka iga südames elav Mees olenemata sellest, kus ta hetkel oma elus paikneb, saab meie grupi toetusel astuda ja avaneda täielikult oma väesse.

Turbiin+ on meie Naiste ja Meeste ühispanuses loodav armastuse, avatuse, aususe ja teadlikkuse ruum, kus iga Naine ja Mees saab ennast turvaliselt avada, jagada, avastada ning teineteisele ruumi hoida.

Turbiin+ liige:
💗 teab, kes ta on
💗 teab, mis on see väärtus, mida ta maailma loob
💗 teab, kuidas seda väärtust maailmale pakkuda mõistab, et tema ise loob oma elu.

Turbiin+ on eksklusiivne kuutasuline grupp, kuhu võtame liikmeid vastu 1-2 korda aastas vastavalt grupi valmisolekule ja energiamaailma juhatusele.

Kui Sa tahad meid lähemalt tundma õppida ja järgi proovida, kas meie pulss käbi ühes rütmis Sinu omaga, siis tule leia meid Facebookis grupis “Mis asi on Turbiin+?” ja olenevalt Sinu otsusest, anna meile selles endast märku.

Just tänases olukorras on selge meel, kõrgem teadvus, arukamad otsused, rahusse, enda keskmesse, ühendusse ja armastusse jäämine üliolulised ja meie Plussis teeme seda kõike koos, sest koosloomises on väge rohkem.


Hoia end kursis Marlen Annabel TV Facebooki lehe ning Turbiini Facebooki grupi tegemistega, et teada saada, millal taas uusi liikmeid vastu võtame.