Tooted ja teenused

Meditatsiooni Paradiis

Iga kuu jõuab Sinuni üks uus Marlen Annabeli kanaldatud Energeetiline Vibratsiooni Häälestaja / Meditatsioon / Sageduse Tõstja, mida saad valida kuulata selle avaldamise hetkest üks kõik kui palju. Ligipääsu ostes ootavad Sind lisaks ees juba eelmiste kuude meditatsioonid!

Valides täna Meditatsiooni Paradiisi pääsed koheselt ligi kolmele imelisele teekonnale Sinusse endasse. 

Meditatsiooni Paradiisi kaudu on Marlen Annabeli meditatsioonid Sulle kättesaadavad parima hinnaga – kordades soodsamalt kui ühekaupa ostes.

Pakkumine kehtib kuni kohti jätkub!

Meditatsioonid - Vibratsiooni häälestajad - Sageduse Tõstjad

Kõik Marleni Annabeli kanaldatud Energeetilised Vibratsiooni Häälestajad / Meditatsioonid / Sageduse Tõstjad on Sulle kättesaadavad ka ühekaupa valides. Saad valida täpselt need, mis just Sind just praegu kõnetavad.

Tule tutvu lähemalt kõikide praegu saadaval olevate meditatsioonidega ja tee oma valik. 

Personaalsed nõuanded Marlen Annabelilt

See on eriline pakkumine just Sinule, kes Sa oled soovinud minu käest isiklikku nõu küsida. Vali Sulle sobiv teenus, saada mulle oma olukorra kirjeldus ja ma kõlan Sulle ausalt ja siiralt vastu, et mida mina selles olukorras teeksin ja kuidas sellele läheneksin + jagan Sinuga oma parimaid tehnikaid, et Maailm uuel tasemel Sinuga eriti hellalt ja hoidvalt ringi käiks!
 
Mõnikord võivad vastused olla nii-nii lihtsad! Lihtsalt hetkeks on vaja tõusta kõrgemale ja vaadata olukorrale otsa Kõrvaltvaataja ja Allika pilguga!